سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

شرایط و قوانین

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های شرکت آپاداناهوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه اپادانا هوم بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت

1 ـــــــ خریدار محترم انتخاب گزینه ی خرید به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این قرار داد می باشد . بدیهی است مسولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی شما (خریدار ) بوده و شرکت اپادانا هوم به عنوان فروشنده هیچ گونه مسولیتی در این زمینه ندارد.


2 ــــــــ توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی اپادانا هوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون ‏‌تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا خریدار نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است.

 

3 ـــــــ کلیه محصولات آپاداناهوم به صورت دمونتاژ بوده و حتما باید توسط نصاب های آموزش دیده ی شرکت نصب و تحویل گردد.در غیر اینصورت محصولات شامل گارانتی نخواهند بود

4 ـــــــ پس از تحویل کالا به خریدار امکان مرجوع کردن آن بدلیل عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتی امکان پذیر بوده ودر غیراین صورت امکان مرجوع نخواهد بود لذا در انتخاب کلیه ی ویژگی های کالا ی مورد نظر دقت بفرمایید.

 

5 ـــــــ ادعای اشتباه در ویژگی های کالای انتخابی از طرف خریدار پذیرفته نخواهد شد و خریدار با استفاده به استناد به این امر نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد بنماید.

 

6 ـــــــ مدت زمان تحویل کالا بعد از ثبت سفارش شما اعلام میگردد . در صورت تاخیر در تحویل کالا بیش از مدت مذکور هزینه ای بابت دیر کرد به خریدار پرداخت نخواهد گردید و علاوه بر این خریدار در این صورت حق فسخ قرارداد را نخواهد داشت.

 

7 ـــــــ روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی اپادانا هوم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و سفارشات میباشد.

8 ـــــــ محتوای این قرارداد پس از پرداخت کامل مبلغ توسط خریدار دارای آثار حقوقی خواهد بود . و قبل از آن نمی تواند موجود حق و یا تکلیف برای خریدار و یا فروشنده باشد

9 ــــــــ نصب کلیه ی محصولات آپاداناهوم رایگان و حمل و جابه جایی در طبقات به عهده ی خریدار می باشد.

10 ـــــــ جنس محصولات آپاداناهوم از نئوپان ملامینه و یا ترکیبی از ام دی اف و نئوپان ملامینه می باشد و مشخصات فنی از نظر نقشه،ابعاد و رنگ پوشش ها مطابق آخرین استاندارد کارخانه می باشد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X